Nasz ślub…

Z pewnością będzie wydarzeniem tego sezonu. Zapowiedział się nawet sam Oliwier Janiak, który nagra reportaż do swojego programu emitowanego w TVN „ Co za tydzień”. Ten ślub na pewno nie będzie zwykły, zresztą samo miejsce, gdzie odbędzie się przyjęcie weselne (Dwór w Tomaszowicach – przyp. redakcja) mówi samo za siebie.

Musicie wiedzieć, że rezerwacja tego miejsca została okupiona wielkim wysiłkiem, szczególnie ze strony Pana Młodego, który na kilka lat przed tą magiczną datą, bladym świtem zapukał do wrót Dworu i w porozumieniu z Panem Kurdem ustalił termin przyjęcia.

Więcej szczegółów z pewnością opiszemy po 3 maja, ale już w tej chwili możemy zdradzić, że w roli tortu weselnego wystąpi Tiramisu’. Oprócz tortu oczywiście będą inne wykwintne frykasy, o rosole – możecie zapomnieć (-:

This entry was posted on sobota, Maj 3rd, 2008 at 13:06 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

5 komentarzy to “Nasz ślub…”

 1. Ania St. Says:

  Kochani, (zwracam sie tu do panstwa Mlodych)
  serdecznie Wam dziekuje (w imieniu gosci siedzacych przy stoliku nr 12) za wspaniale przyjecie, pyszne jedzonko, zmrożoną wódeczke i super zabawę! Było odjazdowo, aczkolwiek baaardzo elegancko. Teraz tylko pozostaje mi życzyc Wam udanej podróży poślubnej! Z niecierpliwością czekamy na zdjęcia!Całujemy was mocno!

 2. Panna Młoda Says:

  Właśnie odkryliśmy nasz wspaniały i niepowtarzalny prezent ślubny. Szczególne podziękowania dla autorów tej strony 🙂 ekstra niespodzianka, uśmialiśmy się do łez. Z niecierpliwością czekamy na kontynuację wątku, do którego chętnie sami się włączymy after honey moon. Tymczasem dziękujemy Wszystkim naszym gościom za wspaniałą zabawę i prezenty. Dzięki także za kupony w totka. Co prawda z obiecanych dziesięciu milionów wygraliśmy całe 64 zł 🙂 a szczęśliwą rękę mieli Madzia P, Alek i Zibi. Ledwo starczy na waciki, ale przecież nie można mieć wszystkiego 🙂

 3. Ania St. Says:

  Ślub, Ślub i po ślubie…. A Państwo Młodzi zapewne szykują się już do podróży poślubnej, ale im dobrze(-: Życzymy im miłego wypoczynku, dużo wrażeń no i szczęśliwej podróży!

 4. Paweł K. Says:

  >>Co prawda z obiecanych dziesięciu milionów
  >> wygraliśmy całe 64 zł 🙂

  … łeee, a ja już w myślach układałem sobie plany, jakąż to wspaniałą imprezę wydacie dla nas wszystkich za te 10 milionów, które miały być WASZE 😉

  >> a szczęśliwą rękę mieli Madzia P, Alek i Zibi.

  … i tym sposobem wiem już, że muszę unikać kolektury, w której zakupiłem dla Was losy. Ona szczęścia ewidentnie nie przynosi 🙂

  A tak offtopic: życzę Wam wspaniałego miesiąca miodowego (zahaczcie koniecznie o Belize!), dziękuję Wam ślicznie za świetną zabawę, towarzystwo stolikowo-exinteriowe… i za tzw całokształt, który można podsumować słowami: „coś się kończy, coś się zaczyna” 🙂

  serdeczności,
  Paweł K.

 5. Ania St. Says:

  Przed ślubem:
  Ona: Ciao…
  On: No nareszcie, już tak długo czekam!
  Ona: może chcesz żebym poszła?
  On: NIE! Co ci przyszło do głowy? Sama myśl o tym jest dla
  mnie straszna!
  Ona: Kochasz mnie?
  On: Oczywiście. O każdej porze dnia i nocy!
  Ona: Czy mnie kiedyś zdradziłeś?
  On: NIE! Nigdy! Dlaczego pytasz?
  Ona: Chcesz mnie pocałować?
  On: Tak, za każdym razem i przy każdej okazji!
  Ona: Czy byś mnie kiedykolwiek uderzył?
  On: Zwariowałaś? Przecież wiesz jaki jestem!
  Ona: Czy mogę ci zaufać?
  On: Tak.
  Ona: Kochanie…

  Trzydzieści lat po ślubie:

  Czytaj od dołu…